Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62479
Stary 04.02.2013, 15:19
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
nie kompromituj sie i nie porównuj roku np 2000 z rokiem 2010




kolejne jaki Schaktar popatrz sobie w jaki sposób i ile ugrały takie kluby jak Sparta Rosenborg czy swego czasu Sturm , jak wygladał Rosenborg w meczach z Legia np stadion baza a jak pare lat pózniej moze zrozumiesz

i jeszcze pomysl dlaczego Sparta grała niemal rok w rok w LM nasz Mistrz nie i wtedu pogdamy "smarku"

Lemoniadowy, przeczytaj jeszcze raz posty Bobka bo całkiem rozsądnie pisze. W przeciwieństwie to Cupiała myśli racjonalnie, a nie żyje w swoim wyimaginowanym świecie.
Odpowiedz cytując