Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
62479
04.02.2013, 15:19
Lemoniadowy Joe
napisał(a):
nie kompromituj sie i nie porównuj roku np 2000 z rokiem 2010
kolejne
jaki Schaktar popatrz sobie w jaki sposób i ile ugrały takie kluby jak Sparta Rosenborg czy swego czasu Sturm , jak wygladał Rosenborg w meczach z Legia np stadion baza a jak pare lat pózniej moze zrozumiesz
i jeszcze pomysl dlaczego Sparta grała niemal rok w rok w LM nasz Mistrz nie i wtedu pogdamy "smarku"
Lemoniadowy, przeczytaj jeszcze raz posty Bobka bo całkiem rozsądnie pisze. W przeciwieństwie to Cupiała myśli racjonalnie, a nie żyje w swoim wyimaginowanym świecie.
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy