Bobek90 napisał(a):

No odpusc sobie, bo najwyrazniej czytac ze zrozumieniem nie potrafisz...
O moj Boze... wysiadam. Wyrozniajacy sie gracze polskiej ekstraklasy w ostatnich latach; Rudnevs, Lewandowski, Rybus, Wolski, Furman, Milik, itd.
Sprawdz za ile ida oni, a potem sprawdz za ile szli do nas pilkarze w pierwszym okresie Cupiala. Potem zastanow sie kogo mozna u nas kupic za milion euro.
|
nie kompromituj sie i nie porównuj roku np 2000 z rokiem 2010
Bobek90 napisał(a):

Dobrze, a moj plan jest nastepujacy; najpierw lecimy na Marsa a potem budujemy statek zdolny nas tam przewiesc 
P.S
Tylko nie pisz prosze teraz o jakis Schaktarach; te kluby maja kase i moga sobie sobie statek poprostu kupic. Od razu i lepszy.
|
kolejne

jaki Schaktar popatrz sobie w jaki sposób i ile ugrały takie kluby jak Sparta Rosenborg czy swego czasu Sturm , jak wygladał Rosenborg w meczach z Legia np stadion baza a jak pare lat pózniej moze zrozumiesz
i jeszcze pomysl dlaczego Sparta grała niemal rok w rok w LM nasz Mistrz nie i wtedu pogdamy "smarku"
