Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62475
Stary 04.02.2013, 14:27
Dlaczego podajesz przyklady pilkarzy ktorzy swoja gra sie splacaja? Dlaczego nie piszesz o Arunbuenach, Iwanskich, Mezengach i Sulerach?

Zamiast udawac lotniejszego niz jestes oblicz o ile zmniejszylaby sie frekwencja na lazienkowskiej gdyby zamiast Ljuboji i Radovica mieli Genkova i Gargule. A wyniki?
Potem mozesz policzyc ile kosztowaloby Wisle kupienie takich gracza jak Furman lato 2012 czy Rybus lato 2011 (chodzi o potencjal i umiejetnosci). No policz.


Jaka niby logika byla? My mamy kase a inni jej nie maja, kupujemy wiec za pol darmo wyrozniajacych sie graczy ligi. To wszystko. To jest niby przemyslana strategia?
Chyba nie za bardzo; inni zaczeli miec kase a zagraniczne zespoly zaczely przeszukiwac dokladniej polski rynek i... Wisla Cupiala lezy i kwiczy aktualnie. Klub bez zadnych perspektyw.

To juz nawet w Poznaniu wyprzedzaja nas o kilka dlugosci jesli chodzi o szeroko pojeta organizacje i profesjonalizm klubu.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 04.02.2013 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując