Bobek90 napisał(a):

A ty mi z jakimis dlugami i budzetami wyskakujesz. LOL. Co ma piernik do wiatraka?
|
alez nic nie ma Rybus Borysiuk czy inny wart byłby tyle samo w Podbeskidziu czy Piascie ile w Legii w otoczeniu drogich Liuboji czy Radovica ?
nie ma jak policzyc tu wydajemy banke a zarabiamy 2
PS zeby było jasne nie krytykuje idei szkolenia bo to powinna byc normalność krytykuje jazdę po sposobie działania Wisły przynajmniej w pierwszym okresie Cupialowej działalności bo tam była logikay"
cóż "ekspert" napisze ze plan był gówniany