Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62474
Stary 04.02.2013, 14:09
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post

A ty mi z jakimis dlugami i budzetami wyskakujesz. LOL. Co ma piernik do wiatraka?
alez nic nie ma Rybus Borysiuk czy inny wart byłby tyle samo w Podbeskidziu czy Piascie ile w Legii w otoczeniu drogich Liuboji czy Radovica ?

nie ma jak policzyc tu wydajemy banke a zarabiamy 2

PS zeby było jasne nie krytykuje idei szkolenia bo to powinna byc normalność krytykuje jazdę po sposobie działania Wisły przynajmniej w pierwszym okresie Cupialowej działalności bo tam była logikay"

cóż "ekspert" napisze ze plan był gówniany
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 04.02.2013 o godz. 14:15.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując