Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21033
Stary 04.02.2013, 13:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
O co Ci chodzi? Dotychczas fundusze miały obowiązek inwestować w Polsce, a teraz cudak pozwala im inwestować gdziekolwiek. Kto odda kasę jak umoczą? Pomijając że kasa inwestowana u nas mogłaby tworzyć miejsca pracy.

Jak masz jakieś uwagi, to mógłbyś je sprecyzować, bo tak gadać to sobie można.
Ja nie pisze o samym projekcie, bo ofe jest ogólnie zrypane, tylko o tym pseudo dziennikarzynie...

Powiedz mi co więc ma z tym wspólnego Unia i skąd taki tytuł artykułu?

Przecież to tusk robi zmiany w ofe - nie są one w żaden sposób narzucone przez unie.

Nie wspomnę o tym, że przecież jeśli ofe będą mogły inwestować zagranicą, to wcale nie oznacza to tylko krajów unii... Świat jest trochę większy.
Ddf