Drozd napisał(a):

O co Ci chodzi? Dotychczas fundusze miały obowiązek inwestować w Polsce, a teraz cudak pozwala im inwestować gdziekolwiek. Kto odda kasę jak umoczą? Pomijając że kasa inwestowana u nas mogłaby tworzyć miejsca pracy.
Jak masz jakieś uwagi, to mógłbyś je sprecyzować, bo tak gadać to sobie można.
|
Ja nie pisze o samym projekcie, bo ofe jest ogólnie zrypane, tylko o tym pseudo dziennikarzynie...
Powiedz mi co więc ma z tym wspólnego Unia i skąd taki tytuł artykułu?
Przecież to tusk robi zmiany w ofe - nie są one w żaden sposób narzucone przez unie.
Nie wspomnę o tym, że przecież jeśli ofe będą mogły inwestować zagranicą, to wcale nie oznacza to tylko krajów unii... Świat jest trochę większy.