Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5411
Stary 04.02.2013, 13:01
Z oficjalnej :

„Naszym głównym zadaniem były ćwiczenia mięśni nóg, coraz bardziej dynamiczne w warunkach typowo boiskowych. Mieliśmy zatem do czynienia z przyjęciem piłki, prowadzeniem jej. Do tego doszły pozostałe elementy piłkarskiego rzemiosła, ale bez piłki, np. zwód” – powiedział prowadzący dużą część zajęć trener Maciej Musiał.


Te relacje wyglądają jak z jakiegoś obozu juniorów... Niedługo przeczytamy, że dzisiaj były zajęcia z prostego kopania piłki. "Dzisiaj robiliśmy zwody."
Odpowiedz cytując