MatMario napisał(a):

|
Jak wygląda 600 baniek na stadion w 10 lat do ponad 400 dla nauczycieli w rok? I co będziemy sobie tak wyliczać?
|
Jestes mistrzem demagogii. czyli jesli stadion jest budowany dluzej to wypada na rok taniej. to moze by budowac go nie 7 lat a 20 i by wyszlo ze praktycznie byl za darmo.
Z mojego wczesniejszego linka wychodzi , ze wszystkie sa pod dachem.
A co do gruntu jaki byl to problem sie pojawil pdoczas budowy bo spece nie zbadaly ziemii.
Generalnie wywalenie nadmiarowych 150 mln z panstwowych pieniedzy dla niektorych nie stanowi problemu. Moze do polityki by sie nadawli?