Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20844
Stary 04.02.2013, 12:43
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jak wygląda 600 baniek na stadion w 10 lat do ponad 400 dla nauczycieli w rok? I co będziemy sobie tak wyliczać?
Jestes mistrzem demagogii. czyli jesli stadion jest budowany dluzej to wypada na rok taniej. to moze by budowac go nie 7 lat a 20 i by wyszlo ze praktycznie byl za darmo.

Z mojego wczesniejszego linka wychodzi , ze wszystkie sa pod dachem.
A co do gruntu jaki byl to problem sie pojawil pdoczas budowy bo spece nie zbadaly ziemii.

Generalnie wywalenie nadmiarowych 150 mln z panstwowych pieniedzy dla niektorych nie stanowi problemu. Moze do polityki by sie nadawli?
Odpowiedz cytując