Bobek90 napisał(a):

Legia Warszawa;
Pierwsza polowa 2012 roku; Borysiuk ok 2 mln euro, Rybus ok 2,7 mln euro
Pierwsza polowa 2013 roku; Wolski ok 2,7 mln euro
W kadrze na dzisiaj;
Kosecki, Zyro, Furman, Lukasik,
Ot, "cud" szkolenia i scautingu. A ty nastepnym razem nie pieprz jak czegos nie sprawdzisz. Jak sie sprawe dobrze ogarnie to bedziesz mial pilkarzy do sprzedazy i to calkiem regularnie.
.
|
no to fajnie ze 2 mln euro to dobre pieniadze na 50- 60 mln zl budzetu i grubo ponad 100 mln zł tzw dlugu
PS i można chwalić Legie ale to co oni włożyli finansowo i co osiągnęli do tej pory to jednak szału nie ma , w skali europy mimo widocznego postępu sa i tak w d... choćby przez Rosenborg