Cytat:
|
bo u nas sprzedaje sie jednego piłkarza za dobre pieniadze z całej ligi raz na 2 lata
|
Legia Warszawa;
Pierwsza polowa 2012 roku; Borysiuk ok 2 mln euro, Rybus ok 2,7 mln euro
Pierwsza polowa 2013 roku; Wolski ok 2,7 mln euro
W kadrze
na dzisiaj;
Kosecki, Zyro, Furman, Lukasik,
Ot, "cud" szkolenia i scautingu. A ty nastepnym razem nie pieprz jak czegos nie sprawdzisz. Jak sie sprawe dobrze ogarnie to bedziesz mial pilkarzy do sprzedazy i to calkiem regularnie. Jak sie sprawe spartoli to nie dziwota ze w pewnym momencie nie ma na kim zarabiac.
Plan byl gowniany, znaczy taki jak gowno.