Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62468
Stary 04.02.2013, 12:01
Cytat:
bo u nas sprzedaje sie jednego piłkarza za dobre pieniadze z całej ligi raz na 2 lata
Legia Warszawa;
Pierwsza polowa 2012 roku; Borysiuk ok 2 mln euro, Rybus ok 2,7 mln euro
Pierwsza polowa 2013 roku; Wolski ok 2,7 mln euro

W kadrze na dzisiaj;
Kosecki, Zyro, Furman, Lukasik,

Ot, "cud" szkolenia i scautingu. A ty nastepnym razem nie pieprz jak czegos nie sprawdzisz. Jak sie sprawe dobrze ogarnie to bedziesz mial pilkarzy do sprzedazy i to calkiem regularnie. Jak sie sprawe spartoli to nie dziwota ze w pewnym momencie nie ma na kim zarabiac.


Plan byl gowniany, znaczy taki jak gowno.
Odpowiedz cytując