|
Takie głupoty jak niektórzy w tym temacie .......ą to naprawdę żal czytać i oczy sobie psuć.
Który z tych stadionów które tu pokazujecie jest zabudowany w 100% pod trybunami? Który jest wybudowany w środku miasta, na podłożu nie przystosowanym do tego typu obiektów a nie na wsiach pod miastem? Która z cen przytoczonych zakładała wyburzenie istniejącego obiektu. ITD ITD
Widzę stadion i cenę i jestem wielkim znawcą budowlanki i ekonomistą.
Stadion jest przepłacony ale rozrywanie nad nim szat dzisiaj jest tak groteskowe jak trans marszałkiem sejmu.
I tak szok że Polonii Bytom tutaj nie przywołaliście jako przykład perełki stadionowej na świecie.
Jak wygląda 600 baniek na stadion w 10 lat do ponad 400 dla nauczycieli w rok? I co będziemy sobie tak wyliczać?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|