|
Co za bzdury z tymi mieszkaniami. Problemem ewentualnie jest to, że ludzi nie stać na nowe ale na pewno nie ich brak. Pomijam kwestię, że mieszkań komunalnych to mamy od zaj.... i dlatego wszędzie tam gdzie właścicielem jest ZBK miasto wygląda ja slumsy w kraju III świata.
Sam stadion jest owszem przepłacony, jest owszem pełny niedoróbek ale nie przesadzajmy. Oceniając jego funkcjonalność jest i tak w pierwszej trójce stadionów w Polsce.
Porównanie kieleckiego blaszaka na 15 k bez infrastruktury ze stadionem na 30 + tys z pełna infrastruktura to jak porównanie blaszanego garażu z garażem podziemnym.
|