thechris napisał(a):

|
Nieistotne jest to, że mieszkań w Krakowie jest za mało i ludzie nie mają gdzie mieszkać... przecież to świątynia i basta. Może być przepłacona 3-krotnie, 10-krotnie... wszystko jedno. Ma być i jest pikna. I zero krytyki boś Żyd lub Kazach. Lub jedno i drugie.
|
Co ma budowa stadionu do liczby mieszkań? I od kiedy jest ich za mało w Krakowie? Codziennie widzę puste mieszkania w 2 blokach, które wybudowali obok miejsca gdzie mieszkam. A na osiedlu gdzie kupiłem nowe lokum, są 3 bloki w których możesz kupić nawet dziś. Więc proszę przestań pier.dolić głupoty.
A kolejny kwiatek to porównywanie kosztów w centrum Europy i w Kazachstanie...
Dzimi napisał(a):

Yep. Na potwierdzenie:
Stadion Korony Kielce - Pojemność: 15 500. Cena: 48 mln zł. Koszt na krzesełko: 3096zł
Stadion Wisły Kraków - Pojemność: 33 326. Cena: 540 mln zł. Koszt na krzesełko: 16 203zł
Nie wiem jak można bronić tego architektonicznego i stylistycznego gniota.
|
Byłeś kiedykolwiek w Kielcach? Jak można porównywać ten kurnik do R22? Przecież to całkiem inne obiekty.