Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62465
Stary 04.02.2013, 05:29
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wolfy: to, że jesteśmy w dupie to nie pokłosie decyzji z xxx lat, tylko pokłosie 3 okienek transferowych bez wydania żadnej znaczącej gotówki. My tylko sprzedajemy i sprzedajemy. Nic dziwnego, ze drużyna straciła na jakości. Nadal podtrzymuje, że mamy lepszą drużynę niż nasza pozycja w tabeli - ale jesteśmy i tak dużo słabsi niż chociażby rok temu. Jeśli nic się nie zmieni to mistrzostwo nam w najbliższych latach nie grozi. Raczej szaractwo ligowe.

Wiadomo brak skautingu, ogarniętego marketingu, sponsora na koszulkach nie pomaga. Ale gdyby Wisła funkcjonowała przez ostatnie 1.5 roku tak jak w latach 2008-2011, to w tym sezonie pewnie nadal bilibyśmy się o mistrza. A tak odpływ gotówki i żenada na boisku. Niestety.
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...e=Dan_Petrescu ta decyzja pociągnęła lawinę innych i w rezultacie jesteśmaktualnego dramatu. y świadkami
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując