s1mone napisał(a):

Wolfy: to, że jesteśmy w dupie to nie pokłosie decyzji z xxx lat, tylko pokłosie 3 okienek transferowych bez wydania żadnej znaczącej gotówki. My tylko sprzedajemy i sprzedajemy. Nic dziwnego, ze drużyna straciła na jakości. Nadal podtrzymuje, że mamy lepszą drużynę niż nasza pozycja w tabeli - ale jesteśmy i tak dużo słabsi niż chociażby rok temu. Jeśli nic się nie zmieni to mistrzostwo nam w najbliższych latach nie grozi. Raczej szaractwo ligowe.
Wiadomo brak skautingu, ogarniętego marketingu, sponsora na koszulkach nie pomaga. Ale gdyby Wisła funkcjonowała przez ostatnie 1.5 roku tak jak w latach 2008-2011, to w tym sezonie pewnie nadal bilibyśmy się o mistrza. A tak odpływ gotówki i żenada na boisku. Niestety.
|
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...e=Dan_Petrescu ta decyzja pociągnęła lawinę innych i w rezultacie jesteśmaktualnego dramatu. y świadkami