zmięty napisał(a):

Zapraszanie na trening zespolu jakiegos faceta z ulicy to zniewaga dla pilkarzy ktorych masz w klubie.
|
Zniewaga dla klubu takiego jak Wisła Kraków, owszem. Ale dla piłkarzy...? jeśli prezentują podobny poziom? Nie wydaje mi się.
A z resztą. Żal w ogóle komentować co się u nas obecnie wyprawia.
Wysypisko, ulica...jeden h*j.