kuba.j.g. napisał(a):

|
14. "szereg zdjec" co nie oznacza, że nie wyklorzystała swoich i ze wykorzystała tylko zdjecia tego Amielina...Po prostu facet stał w innym miejscu, w konkretnych okolicznosciach widocznie w lepszym miejscu...nie mam z tym problemu szczerze mówiac.
|
Tak, uznali, że facet który cykał sobie amatorsko zdjęcia i który nie miał dostępu i wstępu do wielu miejsc na terenie katastrofy i to jego zdjęcia nadają się lepiej do oficjalnego raportu. Wiesz co nie rozśmieszaj mnie
Czyli z tego wychodziłoby, że jaka Komisja taki fotograf
