Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20831
Stary 03.02.2013, 23:50
thechris napisał(a):Wyświetl post
.. Stadion nie jest zły ale jest przepłacony przynajmniej 3-krotnie... I o tym nie można zapominać. Wystarczy wychylić czubek nosa poza własny ogródek i porównać jakie obiekty na świecie buduje się za blisko 600 baniek...
Sranie w banie...w przeliczeniu na krzesełka kosztował najtaniej z budowanych w Polsce przed EURO.

Jak ci się tak podoba w Kazachstanie to może powineneś sie przenieść?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując