thechris napisał(a):

|
.. Stadion nie jest zły ale jest przepłacony przynajmniej 3-krotnie... I o tym nie można zapominać. Wystarczy wychylić czubek nosa poza własny ogródek i porównać jakie obiekty na świecie buduje się za blisko 600 baniek...
|
Sranie w banie...w przeliczeniu na krzesełka kosztował najtaniej z budowanych w Polsce przed EURO.
Jak ci się tak podoba w Kazachstanie to może powineneś sie przenieść?