Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62455
Stary 03.02.2013, 17:01
Worcester napisał(a):Wyświetl post
A za wszystkim stoi boss z Myślenic. Bednarz robi tylko za przyłbicę.
Cupiał przypomina mi nowobogackiego cwaniaka, który dostał sporo szmalu w celu zrobienia "wielkiej piłki", i robił ją stosunkowo duża, dopóki inni nie pozyskali odpowiedniego szmalu. W czasie gdy ci drudzy w piłkę nie inwestowali Cupiał jako jedyny z wielką kasą "w piłce" skupował wszystko jak leci, mocno przepłacając. Zachowywał się jak pijak spod budki z piwem, który znalazł pieniądze tak duże, że przerastają jego możliwości intelektualne, dlatego kupuje wszystko "jak leci". Bez ładu ani składu, a nóż znajdize się perła. I perły się trafiały. Wszystko kręciło się do momentu, gdy BC przestał być jedynym drapieżnikiem w lesie. Gdy w "piłkę" zainwestowlai inni bogacze, musiał podjąć walkę intelektualną i czysto biznesową. I wtedy zaliczył zjazd w dół.
Taka jest prawda o panu z Myślenic.
Jak Cupiał przychodził do Wisły klub miał 91 lat i w tym okresie zdobył 5 razy mistrzostwo Polski.
On natomiast w ciągu , tylko 15 lat prowadzenia klubu mistrzostwo zdobył 8 razy.

Dla mnie porównywanie Cupiała do" pijaka spod budki z piwem",czy "nowobogackiego cwaniaczka"to wielkie nadużycie i dziwię się ludziom (moderatorom) ,którzy na to pozwalają.
Niestety przyszły takie czasy ,że każdy może bezkarnie obrażać drugą osobę .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując