Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62450
Stary 03.02.2013, 16:15
Mam na myśli młodą ekstraklasę, nie pierwszy zespół.

Mnie to wisi czy ktoś mi uwierzy, po prostu napisałem bo wkurza mnie ta cała nagonka o tego portugalczyka, był ale go już nie ma i niewiem po co drążyć temat.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 03.02.2013 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując