|
Mam na myśli młodą ekstraklasę, nie pierwszy zespół.
Mnie to wisi czy ktoś mi uwierzy, po prostu napisałem bo wkurza mnie ta cała nagonka o tego portugalczyka, był ale go już nie ma i niewiem po co drążyć temat.
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 03.02.2013 o godz. 16:18.
|