Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62448
Stary 03.02.2013, 16:08
zmięty napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty tak powaznie? Rozumiem ze juz nie raz skorzystales z tej propozycji? Mi ciezko byloby sie oprzec takiej okazji.
Nie korzystałem, gdybym wiedział wcześniej pewnie bym się wybrał, ale tak jest. Jak pisałem przynajmniej w Śląsku.
Dowiedziałem się o tym w sumie nie dawno. Rozmawiałem z zawodnikiem juniorów Śląska.
A to jest chyba wiarygodne źródło.

Zresztą na potwierdzenie tych słów macie przykład Portugalczyka, jestem pewien że gdyby chodziło o Polaka, niky by tym sie nie przejął, a my pewnie nie dowiedzielibyśmy się o tym czlowieku.
Odpowiedz cytując