zmięty napisał(a):

|
Czy Ty tak powaznie? Rozumiem ze juz nie raz skorzystales z tej propozycji? Mi ciezko byloby sie oprzec takiej okazji.
|
Nie korzystałem, gdybym wiedział wcześniej pewnie bym się wybrał, ale tak jest. Jak pisałem przynajmniej w Śląsku.
Dowiedziałem się o tym w sumie nie dawno. Rozmawiałem z zawodnikiem juniorów Śląska.
A to jest chyba wiarygodne źródło.
Zresztą na potwierdzenie tych słów macie przykład Portugalczyka, jestem pewien że gdyby chodziło o Polaka, niky by tym sie nie przejął, a my pewnie nie dowiedzielibyśmy się o tym czlowieku.