Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
Od: 11.2002
Offline
#
62447
03.02.2013, 16:01
<Crasch>
napisał(a):
Ja niewiem, ale wydaje mi się że do klubu na testy w młodej ekstraklasie, może pójść każdy
Czy Ty tak powaznie? Rozumiem ze juz nie raz skorzystales z tej propozycji? Mi ciezko byloby sie oprzec takiej okazji.
zmięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zmięty
Znajdź inne posty napisane przez zmięty