Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62445
Stary 03.02.2013, 15:56
Ja niewiem, ale wydaje mi się że do klubu na testy w młodej ekstraklasie, może pójść każdy. Przynajmniej tak jest w Śląsku, co pół roku są otwarte testy dla każdego.
Portugalczyk chciał się sprawdzić to poszedł, tyle.
A że go nie wzięli? po prostu nie jest lepszy od ludzi, którzy juz grają w Mesie.
Gość przynajmniej spróbował, co może zrobić KAŻDY.
Odpowiedz cytując