Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62443
Stary 03.02.2013, 15:39
Cytat:
Doskonale zdaje sobie sprawe sytuacji w jakiej znalazla sie Wisla i nie jestem z tego powodu szczesliwy.W....iaja mnie jednak medialne hieny wykorzystujace moment zeby bezkarnie Wisle dokopac wzbudzajac przy tym zachwyt gimbazy.Ty jako administrator powinienes byc wyczulony na tego typu postawy.Okazuje sie ,ze je promujesz.
Według mnie masz rację. "Niektórzy" dziennikarze czy użytkownicy nie będę wskazywał kto, pisali negatywnie o Wiśle od dawna nawet jak kroczyli po mistrza. Teraz po porostu trafili na właściwy moment i ich teksty i posty zyskują aprobatę bo jest źle. Wiele osób na siłę dostraja teraz swój przekaz tak aby "wkleić się" w niezadowolenie fanów bo wiadomo, że łatwiej zyskać na popularności np dokładając Bednarzowi niż usprawiedliwic go.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.02.2013 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując