Worcester napisał(a):

|
A po jasnego cha śpiewaliście mu to?
|
bo na kazdym kroku pucuje sie z legia , kazda walka w Chicago wisi flaga legii kazda impreza nawet charytatywna zdjecia z L. to po ch*j po walce szpili wyszedl na ring i w nasza strone pokazywal L uniesona reka?! dostal to na co zasluzyl pieknie nioslo sie LTSK i dobrze to slyszal bo Artek mowil ze nasz doping slyszal nawet w szatni!