Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 03.02.2013, 14:50
Worcester napisał(a):Wyświetl post
A po jasnego cha śpiewaliście mu to?
bo na kazdym kroku pucuje sie z legia , kazda walka w Chicago wisi flaga legii kazda impreza nawet charytatywna zdjecia z L. to po ch*j po walce szpili wyszedl na ring i w nasza strone pokazywal L uniesona reka?! dostal to na co zasluzyl pieknie nioslo sie LTSK i dobrze to slyszal bo Artek mowil ze nasz doping slyszal nawet w szatni!
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując