Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62428
Stary 03.02.2013, 12:58
Dobry dziennikarz to przede wszystkim taki ,ktory w sposob bezinteresowny ,rzetelny i bezstronny podaje prawdziwe informacje.Kiedy w swej pracy kieruje sie emocjami,moda czy prywatnymi sympatiami jest po prostu kiepskim pismakiem.....a staje sie w momencie gdy kreuje i zmienia swoje poglady za pieniadze.
Zadna z powyzszych definicji nie odnosi sie do cytowanego blogera.To po prostu jeszcze jeden zakompleksiony malolat unoszacy sie na fali,niezwykle popularnej ostatnio w mediach,mody na glanowanie Wisly.Nie robmy mu reklamy na wislackim forum.
Nie stosuje taktyki strusia.Doskonale zdaje sobie sprawe sytuacji w jakiej znalazla sie Wisla i nie jestem z tego powodu szczesliwy.W....iaja mnie jednak medialne hieny wykorzystujace moment zeby bezkarnie Wisle dokopac wzbudzajac przy tym zachwyt gimbazy.Ty jako administrator powinienes byc wyczulony na tego typu postawy.Okazuje sie ,ze je promujesz.
Odpowiedz cytując