Yossarian napisał(a):

Rozumiem ,ze jako adminstrator wislackiego forum,zgadzasz sie z linia proglamowa bloga, polegajaca w skrocie na leczeniu kompleksow poprzez nieustanne flekowanie klubu przy pomocu niesmacznych zartow czy nieprawdziwych informacji.
Albo sobie miasta albo strony blon pomyliles.
|
W Twoim przypadku zastsosowanie ma, jak widze teoria - dobry dziennikarz to tylko taki, ktory o moim klubie pisze tylko dobrze.
A z Wisla to jest tak: Jej dobro lezy mi na sercu, wiec podchodze do niej zapewne jeszcze krytyczniej niz do innych klubow.
I - niestety - taktyka strusia tu nic nie zmieni. Gdy wlozymy glowe w piach - problemy nie znikną.