Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62427
Stary 03.02.2013, 12:27
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ,ze jako adminstrator wislackiego forum,zgadzasz sie z linia proglamowa bloga, polegajaca w skrocie na leczeniu kompleksow poprzez nieustanne flekowanie klubu przy pomocu niesmacznych zartow czy nieprawdziwych informacji.
Albo sobie miasta albo strony blon pomyliles.
W Twoim przypadku zastsosowanie ma, jak widze teoria - dobry dziennikarz to tylko taki, ktory o moim klubie pisze tylko dobrze.

A z Wisla to jest tak: Jej dobro lezy mi na sercu, wiec podchodze do niej zapewne jeszcze krytyczniej niz do innych klubow.

I - niestety - taktyka strusia tu nic nie zmieni. Gdy wlozymy glowe w piach - problemy nie znikną.
Odpowiedz cytując