Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62426
Stary 03.02.2013, 12:11
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czyli z Robakiem bylo tak jak pisalismy na forum. Trzeba bylo z twarza wyjsc z sytuacji jak okazalo sie, ze Wisly na niego nie stac, wiec zaprzeczono jakiemukolwiek zainteresowaniu jego osobą.
Ja p.....dole.Jak stado pelikanow.
Aby wzmocnic efekt,podeprzyj jeszcze swoje teorie jakims artykulem z weszlo.
Odpowiedz cytując