nesta napisał(a):

|
Czyli z Robakiem bylo tak jak pisalismy na forum. Trzeba bylo z twarza wyjsc z sytuacji jak okazalo sie, ze Wisly na niego nie stac, wiec zaprzeczono jakiemukolwiek zainteresowaniu jego osobą.
|
Ja p.....dole.Jak stado pelikanow.
Aby wzmocnic efekt,podeprzyj jeszcze swoje teorie jakims artykulem z weszlo.