Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62424
Stary 03.02.2013, 11:41
zmięty napisał(a):Wyświetl post
krotko o sytuacji w Wisle: http://lutuj.wordpress.com/2013/02/02/ja-z-nim-nigdy/
Rozumiem ,ze jako adminstrator wislackiego forum,zgadzasz sie z linia proglamowa bloga, polegajaca w skrocie na leczeniu kompleksow poprzez nieustanne flekowanie klubu przy pomocu niesmacznych zartow czy nieprawdziwych informacji.
Albo sobie miasta albo strony blon pomyliles.
Odpowiedz cytując