zmięty napisał(a):

Rozumiem ,ze jako adminstrator wislackiego forum,zgadzasz sie z linia proglamowa bloga, polegajaca w skrocie na leczeniu kompleksow poprzez nieustanne flekowanie klubu przy pomocu niesmacznych zartow czy nieprawdziwych informacji.
Albo sobie miasta albo strony blon pomyliles.