Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62423
Stary 03.02.2013, 11:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tylko że temu dziecku niedługo stuknie 18-stka, więc pasowało by się ustatkować, iść na swoje a nie siedzieć całe życie na garnuszku opiekuna...

Z tą relacją rodzic- dziecko w sumie fajne porównanie.
Tyle, że Cupiał to klasyczny przykład rodzica, który nie ma czasu dla dziecka bo zajmuje się zarabianiem kasy. Chciałby w domu mieć prymusa tylko nie robi nic sensownego aby ten cel osiągnąć. Interesuje się tym dzieckiem od przypadku - np jak zostanie wezwany do szkoły bo dziecko nie ma szans na promocję do kolejnej klasy i wtedy daje dziecku zakaz na wszystko na najbliższy rok. A jak dziecko przyniesie jakiś dyplom bo jako jedyne w klasie specjalnej odrobiło poprawnie zadanie to kupuje mu zabawkę za za połowę budżetu szkoły. Następnie dziecko idzie do klasy normalnej i okazuje się być tragicznie słabe. Dzieckiem trzeba interesować się codziennie a nie dwa razy do roku. Ostatnią rzeczą jaka jest dziecku potrzebna to działanie impulsywne.
Tak własnie wychowuje się patologiczne jednostki tudzież buduje organizację zwaną Wisła Kraków SA.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 03.02.2013 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując