Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14910
Stary 03.02.2013, 11:03
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Kto jest od wszystkiego ten jest do niczego, ot zwykły zapchajdziura który pewnie by się nawet nie zmieścił w wyjściowym skladzie czołowego pierwszoligowca.
Jako 15-17 grajek w drużynie może być, ale jakby prezentując obecny poziom grał w 11 to będzie znaczyło, że z Wisłą... nie jest dobrze.
Odpowiedz cytując