Maciuś napisał(a):

|
Kto jest od wszystkiego ten jest do niczego, ot zwykły zapchajdziura który pewnie by się nawet nie zmieścił w wyjściowym skladzie czołowego pierwszoligowca.
|
Jako 15-17 grajek w drużynie może być, ale jakby prezentując obecny poziom grał w 11 to będzie znaczyło, że z Wisłą... nie jest dobrze.