Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62422
Stary 03.02.2013, 10:19
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
A czemu Wisła nie potrafiła 2-3 razy konkretnie zarobić w pucharach ktoś jej bronił jak sie w europie chce zaistnieć to albo wejsc na salony mocnym uderzeniem albo regularnymi dobrymi wynikami przykłady w Czechah Rumunii a ostatnio BATE



z tym boiskiem to oczywiście racja ale co by to zmieniło nawet jakby 5 zbudował ?

a prawda jest taka ze wiele czynników i osób jest winnych obecnej sytuacji a tak naprawdę nie warto było inwestować w piłkę i tyle :(
Ad.1 bronił jej Cupiał swoimi nieprzemyślanymi decyzjami personalnymi m.in zwolnienie Petrescu, zatrudnienie Łysej Pały. Zobacz ile w Bate pracuje trener.

Ad. 2 to by zmieniło, że mówisz żeby Wisła jak każda firma zarabiała na siebie a co Cupiał zrobił jakie stworzył "warunki produkcyjne"
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując