Lemoniadowy Joe napisał(a):

A czemu Wisła nie potrafiła 2-3 razy konkretnie zarobić w pucharach ktoś jej bronił jak sie w europie chce zaistnieć to albo wejsc na salony mocnym uderzeniem albo regularnymi dobrymi wynikami przykłady w Czechah Rumunii a ostatnio BATE
z tym boiskiem to oczywiście racja ale co by to zmieniło nawet jakby 5 zbudował ?
a prawda jest taka ze wiele czynników i osób jest winnych obecnej sytuacji a tak naprawdę nie warto było inwestować w piłkę i tyle :(
|
Ad.1 bronił jej Cupiał swoimi nieprzemyślanymi decyzjami personalnymi m.in zwolnienie Petrescu, zatrudnienie Łysej Pały. Zobacz ile w Bate pracuje trener.
Ad. 2 to by zmieniło, że mówisz żeby Wisła jak każda firma zarabiała na siebie a co Cupiał zrobił jakie stworzył "warunki produkcyjne"