Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8023
Stary 03.02.2013, 09:13
No cóż, widać było po Rumunach że grali za kare. Na ten mecz nie zostali powołani zawodnicy z czołowych klubów czyli Steau'y, Rapidu i Cluj tak więc niech nikogo nie zmyli ten wynik że już niby jesteśmy europejską potęgą i takich Rumunów i innych Bułgarów będziemy od teraz lać po 5:0.
Na Irlandię jedzie Milik zamiast Teodorczyka, nieźle po*** Fornalika.
http://www.weszlo.com/news/13646-Kol...dl_do_historii
Ostatnio edytowane przez Maciu¶ : 03.02.2013 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytuj±c