Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
3268
03.02.2013, 04:30
teraz mozesz mi wysłac kartke na walentynki...tylko sie nie pomyl bo nie dojdzie
kuba.j.g.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba.j.g.
Znajdź inne posty napisane przez kuba.j.g.