Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20823
Stary 02.02.2013, 23:51
taka ciekawostka:

byłem w piatęk pod stadionem, przyjechał koleś z rodzinką na numerach WPI***** ( on, ona + dziecko) na parking przed stadionem i mówi do kolesia na parkingu: ,, być w Krakowie i nie widzieć stadionu Białej Gwiazdy to grzech"
Ostatnio edytowane przez Kolumbus : 03.02.2013 o godz. 08:55.
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując