Lemoniadowy Joe napisał(a):

ale dodaj ze to Twoja prawda bo moja jest taka ze nie warto inwestować w nasza piłkę i wcześniej Cupiał lądował kase a potem przyszły pieniądze z Canalu i dlatego inni maja więcej pieniędzy a towaru na rynku wcale nie ma wiecej
PS "pijak spod budki z piwem" żenada tak pisać po tym ile Cupiał zrobił jakich by wad nie miał bo to Bogus jest głównym ojcem sukcesów ani piłkarze trenerzy czy inni najemnicy
|
Żenadą jest to, że przez 15 lat można tyle pieniędzy przepier...ic, nie budując ani jednego boiska treningowego.
Widzisz, dla mnie Wisła jest jak dziecko. Krytykuję, bo kocham. Natomiast Cupiał wziął to dziecko, nakarmił, ale nie potrafił wychować.
I nie ma się na co obrażać. Boisz się prawdy?
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański