Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 02.02.2013, 19:32
piotrek chicago jak będziesz miał jakieś zdjęcia Waszej grupy na hali to wrzuć coś, żeby pocieszyć oko. Takie walki dobrze się ogląda. Można pisać ,ze bez techniki, taktyki itp ale przyjemnie się to ogląda. Szpila ma 23 lata, niech się rozwija !
Odpowiedz cytując