|
Ja szukałem citroena c3, teraz oglądałem alfy 147.
To co ściągnięte to taki szrot że dramat. Ładna sztukę można trafić jedynie z polskiego salonu pierwszy lub drugi właściciel.
I tak c3 od pierwszego właściciela przez salon firmowy w rozliczeniu zostawiona, zamiast alfy będzie inne auto ale jeszcze nie kupione to nie zapeszam.
Ogólnie ściągamy śmietnik i nie ma co się dziwić ze samochody się psują, z samochodów które wybrałem w przeciągu 5 lat różnym osobą żaden, odpukac nie jest przysłowiową miną. Zero poważniejszych napraw i usterek. A samochody to Nissan Primera, Citroen C5, Ford Focus więc nie pierwsze miejsca rankingów niezawodności. O C3 na razie nie pisze bo za krótko w użyciu. Każdy z nich jest z polskiego salonu maksymalnie 2 właścicieli.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|