bonawentura napisał(a):

Och, ach! Co za transfery Księgowego! Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu!!! Z pewnością kupię karnet!!!
PS. Ten temat pasowałoby zmienić na "Księgowość w Wiśle".
|
Przecież wynika to z dbałości o dobro kibiców. Ktoś w klubie doszedł do wniosku, że skoro nie możemy pasjonować się walką o czołowe lokaty, zapewni nam nadzwyczajne emocje, zmaganiami o "awans" do 1 ligi : Czyż to nie genialne?
