Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62411
Stary 02.02.2013, 18:34
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Och, ach! Co za transfery Księgowego! Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu!!! Z pewnością kupię karnet!!!

PS. Ten temat pasowałoby zmienić na "Księgowość w Wiśle".
Przecież wynika to z dbałości o dobro kibiców. Ktoś w klubie doszedł do wniosku, że skoro nie możemy pasjonować się walką o czołowe lokaty, zapewni nam nadzwyczajne emocje, zmaganiami o "awans" do 1 ligi : Czyż to nie genialne?
Odpowiedz cytując