|
A ja jestem mocno zawiedziony.. niestety, jeśli Fiodor nie popracuje z Arturem mocniej nad obrona, to Zimnoch Artura zleje.
W wadze ciężkiej nie mając balansu ciała NIE WOLNO tak opuszczać ręki! a Artur praktycznie non stop będąc przy linach tą rękę opuszczał, na razie do Adamka lepiej nie startować, bo Adamek w formie z Cuninghamem - czyli w formie b.slabej i Artur z dziś to mimo wszystko przepaść.
|