|
Och, ach! Co za transfery Księgowego! Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu!!! Z pewnością kupię karnet!!!
PS. Ten temat pasowałoby zmienić na "Księgowość w Wiśle".
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 02.02.2013 o godz. 15:14.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|