AS82 napisał(a):

Widze ,że obrodziło domorosłymi specjalistami od lotnictwa i katastrof lotniczych .Zgłoście akces do komisji Macierewicza ,może was przyjmie 
Debata o Tawsach ,odejściach na drugi krąg ,rzemiośle lotniczym ,uwarunkowaniach lotniczych - jest zabawna , zwłaszcza że prowadzą ją ludzie ,którzy samolot widzieli co najwyżej w telewizji.
|
Proponuję wstawiaj w swoje posty więcej lol-i i głupich uśmieszków - będziesz bardziej wiarygodny. Pogadać o odejściach na drugi krąg czy TAWS-ach można jeśli cokolwiek się poczytało na ten temat, z różnych źródeł. Można tez zasięgnąć - jak w moim przypadku - opinii znajomego pilota. Można też tak jak Ty - pisać dyrdymały i wyśmiewać. W tym jesteś dobry.
kuba.j.g. napisał(a):

Z jednej strony niepoważne badania, niepoważni naukowcy (wg Ciebie oczywiście - pod badaniami Biniendy np. podpisało się już wielu naukowców z polskich uczelni) - z drugiej brak naukowców i brak jakichkolwiek symulacji, analiz. Linków do badan czy choćby sensownych wywiadów obalających wnioski Biniendy nie podałeś - bo ich po prostu nie ma. Do tego zaczynasz wyskakiwać z ironicznymi tekstami typu Macierenko, Martusia Kaczynska... Daj spokój. Dziecinada.