Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1386
Stary 02.02.2013, 13:48
SV_ napisał(a):Wyświetl post
W 6 rundzie widać na trybunach przy ringu 3 frajerów jarających się pokazywaniem eLki. Jeden nawet nie wiedział która ręką pokazać.
+ oczywiście po nokaucie wszyscy napinacze jarali się jak dzieci z wygranej Szpili.
Nie no , to przedewszystkim Polski bokser, już nie róbmy jaj.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując