SV_ napisał(a):

W 6 rundzie widać na trybunach przy ringu 3 frajerów jarających się pokazywaniem eLki. Jeden nawet nie wiedział która ręką pokazać.
+ oczywiście po nokaucie wszyscy napinacze jarali się jak dzieci z wygranej Szpili.
|
Nie no , to przedewszystkim Polski bokser, już nie róbmy jaj.