Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3251
Stary 02.02.2013, 12:16
To samo można by powiedzieć o każdym temacie:
- nie dyskutujmy o piłkarskiej taktyce, bo 99,9% z nas nie jest trenerami,
- nie dyskutujmy o transferach, bo 99,9% z nas nigdy nie brało udział w żadnym transferze jako piłkarz, menedżer czy pracownik klubu,
- nie dyskutujmy o hip hopie bo 99,9% nigdy nie nagrało płyty,
- nie dyskutujmy o boksie, bo 99,9% boks oglądało w telewizji, na hali, ewentualnie amatorsko sobie pomachało rękawicami, a co to za wiedza,
- a do FOTO zabawy nie wklejajmy zdjęć, bo mało kto ma jakiekolwiek pojęcie o robieniu dobrych zdjęć.

Skoro są tu osoby, które, mimo wszechogarniającej nas tematyki smoleńskiej, chcą ją jeszcze wałkować tutaj - nic Ci do tego.
Odpowiedz cytując