Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62405
Stary 02.02.2013, 09:28
Panowie - macie zapewne rację co do Burligi, że nie jest to zawodnik na pierwszą jedenastkę takiej Wisły, jaka się nam wszystkim marzy, ale weźcie pod uwagę, że Burliga jednak rozegrał sporo meczy w Ruchu w ubiegłym sezonie, a jak skończył Ruch w porównaniu do nas, to wszyscy wiedzą. Pamiętajcie również o tym, kto trenował Ruch a kto trenuje Wisłę. Nie uważam, że nie jest nam potrzebny boczny obrońca z wyższej półki, ale nie ma co po Burym jeździć. Lepszy trener może spowodować, że chłopak się jeszcze rozwinie ( na naszym boisku treningowym - co ja wogóle piszę !!! ), albo przynajmniej ustabilizuje formę na trochę wyższym poziomie...
Odpowiedz cytując