|
Ja rozumiem, że Bury to praktycznie wychowanek i pewnie dałby się za tę Wisłę pokroić, ale jeżeli będziemy każdego takiego wychowanka zostawiać na siłę w klubie, to prędzej czy później wylądujemy w I lidze. Mam nadzieję, że przedłużenie kontraktu z Burligą jednocześnie oznacza pożegnanie się latem z Jovanoviciem i zakup prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Bury nigdy mnie nie przekonywał, czy to na prawej czy na lewej obronie. Może najrozsądniejszym wyjściem z tej sytuacji byłoby przesunięcie go do linii pomocy? W czerwcu kończy się również kontrakt Danielowi Brudowi (ma zapisaną opcję przedłużenia go o kolejny rok), a skoro chcą go znowu wypożyczyć, to zapewne z tej opcji skorzystają. Co do Urygi i Czekaja to tutaj nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba podpisać długoletnie umowy.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 02.02.2013 o godz. 01:28.
|