|
Burliga na pierwszą ligę myśle że styknie.
Swoją drogą to Burliga zaczynał rundę w podstawowym składzie, a w środku rundy został odstawiony. Kulawik go w składzie nie za bardzo widział i wystawił go ledwie dwa razy na lewej obronie z braku laku bo Fredek sie wcześniej skompromitował, a teraz go podpisują...
|