Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62403
Stary 01.02.2013, 23:54
Burliga na pierwszą ligę myśle że styknie.

Swoją drogą to Burliga zaczynał rundę w podstawowym składzie, a w środku rundy został odstawiony. Kulawik go w składzie nie za bardzo widział i wystawił go ledwie dwa razy na lewej obronie z braku laku bo Fredek sie wcześniej skompromitował, a teraz go podpisują...
Odpowiedz cytując