Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62400
Stary 01.02.2013, 22:14
Jak do tej pory wydawało mi się że wyprzedaż/podpisywanie tanich zawodników/krótkie kontrakty/wietrzenie składu itp działania są elementem przygotowania do sprzedaży klubu po sezonie.

Teraz jednak podpisaliśmy kontrakt z Burligą na 3,5 roku...

eee....hmmm.....
c.d.n.
Odpowiedz cytując