|
Jak do tej pory wydawało mi się że wyprzedaż/podpisywanie tanich zawodników/krótkie kontrakty/wietrzenie składu itp działania są elementem przygotowania do sprzedaży klubu po sezonie.
Teraz jednak podpisaliśmy kontrakt z Burligą na 3,5 roku...
eee....hmmm.....
|