Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22725
Stary 01.02.2013, 21:36
Czytałam, że dla zwycięzcy Copa del Sol przygotowano nagrodę w wysokości 80 tysięcy euro (czy coś koło tego). Dla tak biednego klubu jak Widzew to wystarczająca motywacja, żeby spiąć tyłki w kilku meczach. Ale i tak trzeba im pogratulować, bo jakby nie patrzeć, to jednak obsada turnieju jest dosyć mocna. Choć wiadomo, że z wyników sparingów nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

ps. mam nadzieję, że Widzew nie zarezerwował biletów powrotnych przed finałem, jak Wisła ostatnio
Odpowiedz cytując