Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62398
Stary 01.02.2013, 21:19
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
patologia kur.wa, patologia
Czego chcecie? Biorąc pod uwagę zaradność Jacusia Burliga to i tak top tego co moglibyśmy ściągnąć. W defensywie lepszy od Frederiksena, w ofensywie - od Sikorskiego (i nie chodzi mi tylko o zdobycz bramkową).
Poza tym choć raz Łysa Pała wykazała się refleksem, nie czekając aż nam go Termalica podbierze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując