TOMEK 11 napisał(a):

|
patologia kur.wa, patologia
|
Czego chcecie? Biorąc pod uwagę zaradność Jacusia Burliga to i tak top tego co moglibyśmy ściągnąć. W defensywie lepszy od Frederiksena, w ofensywie - od Sikorskiego (i nie chodzi mi tylko o zdobycz bramkową).
Poza tym choć raz Łysa Pała wykazała się refleksem, nie czekając aż nam go Termalica podbierze.