|
na onecie pisze "Co ciekawe w polskiej Ekstraklasie okno formalnie nawet się jeszcze nie otworzyło, a trwa ono od 01.02.2013 do 28.02.2013. Na razie kluby zmieniać mogą tylko zawodnicy bez kontraktów, a ci z umowami, nawet jeśli zostali już kupieni oficjalnie zawodnikami nowych drużyn staną się dopiero w lutym"
|