Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21013
Stary 31.01.2013, 16:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rybiński to ekonomiczny oszołom, który co chwilę wieszczy gospodarczy koniec kraju, a w międzyczasie "zarabia" na swoim funduszu, który działa na krótkich opcjach. Słaby z niego wróżbita.
To radzę Ci zacznij czytać Rybinskiego uważniej, bo zdania nie masz na jego temat odpowiedniego. Przeczytałeś pewnie artykuł na blogu (pewnie tym samym co ja - tam też było o tym jak to zarabia na swoim funduszu) odnośnie jego prognoz na 2012 rok. Jeśli tylko na tej podstawie chcesz ocenić jego wiedzę ekonomiczna to gratuluję. Chciałbym, żeby taki "oszołom" zajął się naszą gospodarką w miejsce Rostowskich i innych ekonomistów-geniuszy z zaplecza Platformy...