emj10 napisał(a):

|
Rybiński to ekonomiczny oszołom, który co chwilę wieszczy gospodarczy koniec kraju, a w międzyczasie "zarabia" na swoim funduszu, który działa na krótkich opcjach. Słaby z niego wróżbita.
|
To radzę Ci zacznij czytać Rybinskiego uważniej, bo zdania nie masz na jego temat odpowiedniego. Przeczytałeś pewnie artykuł na blogu (pewnie tym samym co ja - tam też było o tym jak to zarabia na swoim funduszu

) odnośnie jego prognoz na 2012 rok. Jeśli tylko na tej podstawie chcesz ocenić jego wiedzę ekonomiczna to gratuluję. Chciałbym, żeby taki "oszołom" zajął się naszą gospodarką w miejsce Rostowskich i innych ekonomistów-geniuszy z zaplecza Platformy...